VÚB bezúčelový úver

„Vy najlepšie viete, čo práve potrebujete.“ Týmto veľavravným sloganom začína Všeobecná úverová banka opis bezúčelového úveru. To znamená, že pokiaľ potrebujete finančné prostriedky na automobil, rekonštrukciu bývania alebo na rodinnú dovolenku, tak ste tu správne. VÚB pôžička na čokoľvek je overené riešenie, ktoré patrí medzi najviac využívané v rámci bankových pôžičiek.

VÚB pôžička na čokoľvek

Bezúčelový úver od VÚB je štandardne splácaný pravidelnými mesačnými splátkami v rovnakej výške počas celej doby splatnosti. Môžete si tak ľahko naplánovať celý rodinný rozpočet aj na dlhšie obdobie. Prejdime však ku konkrétnym číslam, čo od tejto pôžičky môžete očakávať?

Výška úveru je už od 500 € až do 25 000 €, čo môže stačiť naozaj na čokoľvek. Doba splácania je tiež ľubovoľne nastaviteľná od minimálne 13 mesiacov až do 96 mesiacov. VÚB pôžička teda nie je krátkodobá pôžička so splatnosťou na pár mesiacov, ale skôr dlhodobý úver s ktorým je možné pomerne rýchlo pokryť podstatne vyššie výdavky.

Ide o pôžičku bez dokladovania príjmu. To znamená, že VÚB banka si váš príjem sama automaticky overí prostredníctvom Sociálnej poisťovne. Za zmienku tiež stojí, že k pôžičke môžete získať aj odmenu v podobe 2 % zľavy z úrokovej sadzby. Zľava je poskytnutá okamžite, tj. pri čerpaní pôžičky. To znamená, že od začiatku splátkového kalendára budete platiť nižšiu splátku.

Príklad pôžičky:

Štefan z Nitry potrebuje pôžičku vo výške 10 000 € na nové okná v byte a zároveň dovolenku. Požiada o VÚB bezúčelový úver so splatnosťou 4 roky (48 splátok). Mesačná anuitná splátka VÚB by predstavovala 250,75 € a úroková sadzba by bola 9,40 % p.a. Celková čiastka, ktorú musí Štefan zaplatiť, predstavuje bez poistenia 12 136,00 €.

Podmienky získania pôžičky

• Vek žiadateľa od 18 do maximálne 73 rokov.
• Doklad totožnosti.
• V prípade refinancovania úverové zmluvy.

Ako získať bezúčelový úver VÚB?

Bezúčelový úver od VÚB banky vybavíte veľmi rýchlo dvoma spôsobmi:

☑️ Online pôžička cez internet banking – teda pokiaľ ste už klientom banky. Peniaze budú u vás  po schválení už do niekoľkých minút.

☑️ Na pobočke VÚB banky – v prípade, že nie ste klientom banky alebo nemáte dostupný internet banking. Na pobočke banky s vami zamestnanci všetko nezáväzne prekonzultujú a vypočítajú výšku úveru + splátky.

⭐ Podanie žiadosti – pripravte si určite doklad totožnosti. V prípade online pôžičky na čokoľvek VÚB stačí vyplniť formulár a základné požadované údaje. Odoslanie žiadosti podpíšete formou SMS alebo mobilným tokenom.

⭐ Posúdenie – do niekoľkých minút budete vedieť na čom ste. Po schválení sa podpisujú zmluvné dokumenty.

⭐ Čerpanie a splácanie pôžičky – po schválení a podpise vám peniaze obratom prídu na bankový účet. Nemusíte na nič čakať a peniaze môžete využiť na čokoľvek. Splátky budete uhrádzať podľa splátkového kalendára, ktorý od banky obdržíte. Dátum splátky je možné si nastaviť alebo zmeniť aj neskôr.

Výhody pôžičky:

• Pôžička na čokoľvek.
• Vybavíte aj kompletne online.
• Možné použiť aj na refinancovanie iných úverov.
• Odmena v podobe zľavy 2 % z úrokovej sadzby.

Nevýhody pôžičky:

• Poplatok za poskytnutie pôžičky (vrátený až po 18 mesiacoch v prípade splnenia podmienok).
• Poplatok za mimoriadnu splátku a predčasné splatenie.

Naše záverečné zhrnutie a názor na VÚB pôžičku

Je VÚB pôžička dobrá pôžička? Určite áno. Na súčasnom trhu ide o veľmi atraktívny úver, ktorý síce v ničom výrazne nevybočuje, no zároveň splní všetko, čo od bankového úveru môžete očakávať. Na druhú stranu však musíme zdôrazniť, že získať VÚB bezúčelový úver nemusí byť malina pre ľudí, ktorí majú záznam v úverovom registri SBCB. Práve informácie získané z registra sa totiž využívajú pri posudzovaní schopnosti klienta splácať pôžičku.

Žiadosť