Pôžičky od ľudí port system P2P

Všetko, čo potrebujete vedieť o pôžičke PORT System

Zorientovať sa na trhu pôžičiek a následne sa dobre rozhodnúť môže v určitých prípadoch predstavovať naozaj náročnú misiu. Rozhodli sme sa priblížiť a otestovať P2P pôžičky PORT System, ktoré je možné získať rýchlo, online a formou aukcie. Ale poďme pekne po poriadku.

V krátkosti o PORT System a P2P pôžičkách

P2P pôžičky predstavujú pohodlný spôsob ako si požičať od iných ľudí cez internet. Získať pôžičku s nízkym úrokom nebýva ničím výnimočným, keďže z procesu je vynechaná banka aj nebanková finančná inštitúcia. S tým potom súvisí aj oveľa jednoduchšie vybavenie.

PORT System je sprostredkovateľská spoločnosť, ktorá svojou činnosťou vytvára priestor pre žiadateľov a na druhej strane tiež ľudí - investorov, ktorí sú ochotní požičať svoje voľné finančné prostriedky ostatným. Nebýva zvykom, že prevádzkovateľ P2P portálu je slovenská spoločnosť, preto o to vyššiu dôveryhodnosť pôžička vzbudzuje.

Ako získať pôžičku PORT System krok za krokom

Naspäť k samotnej pôžičke a návodu ako ju získať čo najskôr. Pokiaľ budete postupovať podľa nasledujúceho postupu a splníte (naozaj) jednoduché podmienky, tak môžete mať peniaze na vašom účte aj do niekoľkých hodín.

Požičať si môžete od 50 do 500 eur, pričom splatnosť je nastavená na 15 až 30 dní. Splatnosť pôžičky sa dá po prihlásení kedykoľvek predĺžiť o 15, 20, 25 alebo 30 dní. Samozrejme, je potrebné rátať s poplatkom za predĺženie pôžičky.

1. Vyberte si požadovanú sumu a splatnosť.

2. Vyplňte pravdivo krátky online formulár.

3. Po odoslaní žiadosti budete kontaktovaní zo strany portálu v súvislosti s overením a skontrolovaním údajov. Pri opakovanej žiadosti nie je toto overenie potrebné.

4. Následne zmluvu ľahko potvrdíte online po prihlásení do konta.

5. Hotovo, peniaze sú na ceste k vám.

Pri opakovanej žiadosti je to dokonca ešte rýchlejšie. Telefonické overenie nie je často potrebné a pôžičku získate aj odoslaním jednej SMS.

PORT System je pôžička bez dokladovania príjmu
Požiadať o aukciu (odoslať žiadosť o pôžičku) môže naozaj každý občan Slovenskej republiky. Stačí mať vek aspoň 18 rokov a byť spôsobilý na právne úkony v plnom rozsahu. Pokiaľ ste podnikateľ alebo živnostník, tak nezúfajte - môžete požiadať taktiež, avšak len ako fyzická osoba.
Výhodou je, že ide o bezúčelovú pôžičku a hlavne ju získate bez dokladovania výšky príjmu. Nepotrebujete ani žiadne zabezpečenie alebo ručiteľa. Práve preto je táto P2P pôžička veľmi obľúbená u širokého spektra ľudí vrátane mamičiek na materskej dovolenke alebo dôchodcov.

Poďme si to zhrnúť

Pôžička PORT system je rýchla P2P pôžička ideálna na situácie, kedy sa vám tesne pred výplatou do cesty postaví neočakávaný výdavok. Vtedy dokáže pomôcť a uľahčiť situáciu - nemusíte riešiť byrokraciu spojenú s bankovým úverom resp. niekam chodiť. Po schválení a elektronickom podpise zmluvy obdržíte finančné prostriedky na účet najneskôr do druhého pracovného dňa.

Výhody:

• Vybavíte kompletne online.
• Pôžička bez dokladovania príjmu.
• Peniaze na účte do 24 hodín.
• Možnosť predĺženia pôžičky.
• Nízky úrok pri pôžičke.
• Predčasné splatenie bez poplatku.

Úrok pôžičky je pomerne nízky, no na druhú stranu musíme úprimne zhodnotiť, že nejde o pôžičku, ktorá by mala pravidelne riešiť problém s nedostatkom financií v rodinnom rozpočte. Dôvodom je samozrejme nižšia maximálna čiastka pôžičky a zároveň aukčný poplatok. Ide o poplatok, za podanie žiadosti a jeho zaradenie do aukcie pôžičiek na portáli poskytovateľa. Nemusíte ho platiť vopred, automaticky sa strhne z poskytnutej pôžičky.

Nevýhody:

Časté otázky a odpovede

Môžem požiadať o pôžičku aj keď poberám materskú dovolenku?

Áno, na základe dostupných informácií máte šancu získať pôžičku cez PORT system aj vy. Nebudete musieť dokladovať príjem, ale je potrebné zvážiť svoju aktuálnu finančnú situáciu.

Čo ak nezaplatím úplne na čas?

V prípade, že pôžičku nemôžete uhradiť včas, tak vám odporúčame obrátiť sa na prevádzkovateľa portálu. Vždy však máte možnosť predĺžiť si splatnosť za určitý poplatok (odvíja sa od výšky poskytnutej pôžičky).

Musím zaplatiť najskôr aukčný poplatok?

Nie. Aukčný poplatok sa neplatí vopred. Po úspešnom overení a podpise zmluvy obdržíte na účet peniaze "očistené" o predmetný poplatok. Výšku aukčného poplatku poznáte dopredu - zistíte ho pri volení sumy pôžičky a doby splácania.

Žiadosť