Pôžičkomat

Pôžičkomat

malá pôžička ihneď

Malá pôžička ihneď

Spoločnosť Pôžičkomat patrí medzi TOP poskytovateľov krátkodobých nebankových úverov na Slovensku , svojím klientom sa vždy snaží vyjsť v ústrety. Spoločnosť nemá žiadne skryté poplatky , vždy vopred viete koľko vás bude pôžička stáť , vďaka automatizovanému systému môže klient vybaviť pôžičku už do desiatich minút , spoločnosť je držiteľom licencie NBS . Stojí za ňou silný nadnárodný partner Friendly Finance Group , ak na vás prídu nečakané výdavky malá pôžička to môže jednoducho vyriešiť , spoločnosť nevyžaduje dokladovanie príjmu . 


Podmienky pre získanie pôžičky

1. Doklad totožnosti , občan Slovenskej republiky starší ako 18 rokov

2. Bez omeškania so splácaním úverov - čistý úverový register

3. Prípadne preukázateľný príjem


 Pôžičkomat - výhody

Spoločnosť má pre svojích klientov pripravený vernostný program, hneď po prvom úspešnom splatení pôžičky ste zaradený a môžete požiadať o ďalšiu pôžičku za nižší poplatok .


Vernostný program - ako funguje

Pri prvej pôžičke si môžete požičať 95€ po úspešnom splatení máte možnosť požiadať o 500€ a každým ďalším úspešným splatením o 100€ viac až po 900€.


 On-line žiadosť

Predĺženie splatnosti: 

Aktuálny cenník predĺženia nájdete tu : Predĺženie splatnosti , pôžičku je možné predĺžiť najneskôr v deň splatnosti , poplatok za predĺženie je potrebné uhradiť do 2dní po splatnosti pôžičky.