Expresná pôžička Cetelem

Cetelem ponúka

Pôžička na čokoľvek - bez poplatku až do výšky 50 000 €, so splatnosťou 96 mesiacov Pôžička na auto - na ojazdené aj nové vozidlá bez poplatku až do výšky50 000 €, s dĺžkou splácania 84 mesiacov Expresná pôžička - bez poplatku do výšky 2 000 €, s dĺžkou splácania 48 mesiacov Pôžička na rekonštrukciu a bývanie - až do výšky 50 tisíc eur, s možnosťou splácania do96 mesiacov .

Aké doklady budete potrebovať

kópia občianskeho preukazu ,  výpis z účtu za posledné 2 mesiace ,  doklad o výške príjmu  .

Banka ponúka viac druhov poistenia 

Základný súbor - pre prípad pracovnej neschopnosti, trvalej invalidity a smrti Štandardný súbor - pre prípad hospitalizácie, úmrtia, pracovnej neschopnosti, plnej a trvalej invalidity pre dlžníka aj spoludlžníka Komplexný súbor - pre prípad pracovnej neschopnosti, plnej a trvalej invalidity, hospitalizácie a straty zamestnania.

Môžete si zvoliť aj poistenie výdavkov, čo pomôže vášmu rozpočtu a zabezpečí dodatočný príjem v prípade týchto nepriaznivých životných situáciách: v prípade úmrtia, trvalej invalidity, pracovnej neschopnosti alebo straty zamestnania.

Výhody pôžičky

pôžičku vybavíte online, bez zbytočných návštev pobočky , sami si nastavíte výšku pôžičky a dobu splatnosti , rýchle posúdenie žiadosti do niekoľkých minút , fixný úrok počas doby splácania , bez poplatkov za vybavenie .

Podmienky získania 

vek 18 - 65 rokov , slovenské občianstvo , pravidelný príjem

O spoločnosti

Člen jednej z najväčších bánk na svete - BNP Paribas . Je európskou jednotkou v počte poskytnutých spotrebiteľských úverov . V roku 2016 sa stala pobočkou zahraničnej banky v Slovenskej republike . Na Slovensku poskytla viac ako 1,7 mil. úverov. Banka Cetelem sa špecializuje na: nákup na splátky, autoúvery , expresné pôžičky , rekonštrukcia a bývanie, splatenie úverov (konsolidácia) a kreditné karty.